Утеплення пінопластом балконів і лоджій / Цены на Высотные работы / Утепление в Днепродзержинске, высотные работы, ремонт, монтаж. / Утепление пенопластом
 
(067)52-87-123
(093)636-11-03

місто Дніпродзержинськ.

Виконуємо комплекс послуг з утеплення пінопластом балконів і лоджій.

 

При утеплення стін балкона використовуємо пінопласт(пінополістирол) щільністю 25 кг/м3 - загальноприйнята щільність співвідношення міцності пінопласту, якості зчеплення пінопласту із склеювальними матеріалами,  і гарних теплоізоляційних властивостей пінопласту цієї щільності. Товщина пінопласту  5 сантиметрів на основних стінах і 2-х сантиметровий пінопласт на укосах вікон, де досить обмежено простір. При  підготовці  основи стін балкона в процесі проведення робіт по утепленню стін пінопластом, здійснюємо очищення від матеріалів які перешкоджають приклеюванню пінопласту, грунтовка виконується у разі потреби, як альтернативу застосовуємо склеювальні суміші глибокого проникнення.

 

  

 

Для кріплення пінопласту на стіну балкона використовується спеціальний клейовий розчин для приклеювання пенополистирольных плит ( пінопласту ). Ми зазвичай використовуємо клей Ceresit СТ або ТМ Момент ( клей для приклеювання пінопласту різної цінової категорії ) залежно від переваг замовника за кінцевою вартістю виконаних робіт. Клей для пінопласту складається з сіяного піску, цементу і спеціальних мінеральних клейових добавок. Розчин для приклеювання пінопласту поставляється в сухому вигляді і розмішується з водою перед використанням до необхідної консистенції з дотриманням рекомендацій і пропорції виробника.

 

 

Приготувавши за допомогою электра міксера клей, для приклеювання пінопласту, наносимо його рівномірним шаром на пінопласт. Для створення рівномірного шару клею на пінопласті, застосовується зубчастий шпатель.Залежно від довжини зубів шпателя формується необхідна товщина шару клею. Довга зубів шпателя підбирається залежно від кривизни поверхні стін, чим більше нерівності стін, тим товще потрібний шар клею, для того, щоб уся поверхня листа пінопласту брала участь в зчепленні з поверхнею стіни.

 При дуже нерівних стінах, застосовується підкладка тоншого пінопласту.

 Важливим моментом при утепленнi стін балкона пінопластом, являється недопущення створення "містків холоду" від пінопластового клею, що потрапив між стиків . Можливі щілини, які можуть виникнути при монтажі пінопласту, необхідно не замазувати, а закласти тим же пінопластом. Теплоізоляційні плити пінопласту приклеюємо(перев'язуємо) за принципом цегляної кладки, таким чином мінімізуючи  можливе з часом виникнення тріщин.

 


Приклеєний і вирівняний на стіні пінопласт прибивається дюбелями для теплоізоляції ( дюбель-цвях для теплоізоляції – парасолька ). Для цього, крізь пінопласт в стіні свердлиться отвір, в який вставляється парасолька, а в саму парасольку вставляється пластмасовий цвях, що поставляється в комплекті з дюбелем, потім за допомогою молотка забивається. Забитий і трохи втоплений в пінопласті дюбель, розклинює в стіні створюючи надійне і в той же час еластичне кріплення.

Існує декілька варіантів " продюбелювати" - у момент приклеювання і після висихання клею, ми вважаємо за краще застосовувати технологію "Приклеїти і притиснути до повного висихання" - дюбелируемо відразу, т.я після висихання клею можливе його розтріскування в результаті вібрації свердління, витискування шлаку назовню, і вібраційній деформації при забиванні дюбелів ( Парасольок ) у відносно пластичний пінопласт. Особливо якщо монтаж відбувався на нерівних площинах.

  

Сам по собі пінопласт матеріал не міцний, тому для створення міцності і захисту від дій зовнішнього середовища захищається штукатурно-армуючим шаром.
Зовнішні кути обклеюються перфорованими куточками із скловолоконною сіткою, теоретично можна просто обтягнути увесь пінопласт сіткою, але перфорований кут сам по собі додає жорсткості кутовим стінам на обмеженому просторі балкона.
Скловолокона сітка - елемент армировки, що збільшує міцність штукатурно-армованого шару за рахунок міцності волокон скловолокна.

 

  


Для створення зовнішнього шару застосовуємо суміші для армування пенополистирольных плит ( пінопласту ) на усіх етапах: приклеювання сітки армировочною сумішшю, обштукатурювання армировочною сумішшю, фінішна поліровка армировочною сумішшю, таким чином на кожному етапі домагаємося максимальної міцності відносно недорогими сумішами порівняно з декоративними штукатурками, але кращої якості в порівнянні із звичайними універсальними клеями і звичайними штукатурними сумішами, як мовиться "Золота середина" - максимальна міцність загальнодоступними матеріалами.

 

 

 

Обробка стін утеплених пінопластом полягає у фарбуванні в колір який вибрав замовник. Для економії фарби стіни грунтуються грунтовкою на акриловій основі, яка просочивши штукатурно-армований шар на пінопласті висихає і за рахунок акрилу запобігає вбиранню фарби. Якщо мова не стоїть в економії, тоді прогрунтовати стіну можна тією ж фарбою, яка по суті є вдосконаленим різновидом грунтовки і має схожий склад, але з додаванням пігментів - фарба на акриловій основі.

 


Якщо Балкон клієнта засклений, тоді утеплення робимо зовні, по загальноприйнятих технологіях зовнішнього утеплення стін пінопластом.

Прочитати пiзнiше оновлення