Про Утеплення квартир. Дніпродзержинськ: утеплення квартир / Утеплення в Дніпродзержинську, висотні роботи, ремонт, монтаж. / Утеплення пінопластом
(067)52-87-123
(093)636-11-03
 

Дніпродзержинськ 

Не кочегари ми, не теслярі,

Але жалю гірких  нема.

А ми шабашники-висотники

І з висоти вам шлемо привіт.

Всім привіт. 

Так, Ви не помилилися і потрапили на сторіночку безпосереднього виконавця робіт, одного з яких частенько бачите що висить на фасаді багатоповерхового будинку.

 Періодично сайт оновлюється. Коли доходять руки і є "натхнення та бажання" :-). Любительський проект він і в Африці любительський проект.

  Користуючись випадком передаю привіт папі, мамі, дочці і усім знайомим.

Ivan_Susanin :-) 

Утеплення фасадів : 

    Глобальне утеплення пінопластом, квартир багатоповерхових будинків, в Дніпродзержинську почалося порівняно недавно, років п'ять назад. Цей вид утеплення перекочував на " висотки" з приватного сектора, а в приватний сектор з елітних "ноу-хау" буржуйських технологій. Але, перше утеплення у нас в місті з'явилося у кінці 80-х, коли на Елизаветовськом котловані будували югослави котеджне селище, деякі будівлі тих котеджів також стоять по вулиці Матросова. Загалом тема не нова, та враховуючи що німці ті, що винайшли пінопласт(фірма Basf) практикують його з середини минулого століття, але у нас в Дніпродзержинську, та і в Україні, утеплення пінопластом фасадів будинків "набрало оберти" лише після подорожчання енергоресурсів і як наслідок, збільшених цін на опалювання.

Югослави поїхали, а проблеми залишилися. Технології і матеріали міняються, але люди хочуть жити в теплих будинках. І тут приходять на допомогу шабашники-висотники, що мають досвід поводження з альпіністським спорядженням, напрацьований роками досвід фасадних робіт.

 У своєму колі ми "промислові альпіністи", по науці совдепівських часів " верхолази", а по суті "шабашники-висотники" працюючі то на себе, то на посередників "різної мастi". Взагалі ринок висотників розділений на декілька категорій:

 шабашники, легально працюючі на себе, а за відсутності замовлень працюючі на посередника;

 нелегали, працюючі на себе і на усіх;

 посередники, що наймають в основному або кого можуть знайти або дешеву робочу силу;

 великі фірми(та і взагалі фірми) розташовані в обласних містах(що практикують найм без оформлення, але є і серйозні контори);

  про усі категорії існують різні відгуки, як правило "Кожна жаба своє болото хвалить", для клієнта головне, щоб усе було максимально легально, у тому числі якщо хтось або щось " ляпнется" на землю, ну і гарантійні зобов'язання само собою.

Приходить монтажник-висотник в салон Бентлі :

- Здрастуйте, у вас є Бентлі Континенталь?

 - Так, $250 000.

 - А якщо в кредит на 2 роки?

 - $10 500 в місяць.

 - А на 5 років?

 - $4 500 в місяць. А вам не простіше купити автомобіль дешевше?

 - Може і простіше, але плита впала саме на такій!

Так що ж з себе представляє утеплення пінопластом зовнішніх стін і хто його робить? Ну роблять його природно люди професії " верхолаз" а наймають цих людей як безпосередньо самі замовники, так і всілякі " представники" м'яко кажучи J.

    Принцип утеплення стін складається із створення тэрмо - ізолюючого шару, що не пропускає тепло і холод і що запобігає охолодженню і нагріванню плити зовні, а також віддачі тепла на вулицю.

    "Ліпити" утеплення можна по-різному, але головне дотримуватися певних технологій і правильному підбору матеріалів.

 Нюанси підбору матеріалів :

 Клеїться пінопласт саме на клей для кріплення пенополистирольных плит і ніякі інші суміші непридатні.(Існують виключення, але вони прописані в інструкції матеріалу, такі як склеювальна піна, універсальні суміші для різнорідних поверхонь з переліком поверхонь включаючи пінопласт. )

    Пінопласт має ряд показників щільності ПСБ15; ПСБ 25; ПСБ35.т.д., що відповідають нормативній вазі на один кубічний метр. Всілякі джерела "з боку виробників", заявляють, що чим вище щільність тим "тепліше пінопласт", а так само настійно рекомендують підвищеною щільність.

    Згадуючи уроки фізики - чим вище щільність матеріалу тим вище теплопередача(втрати тепла), але при цьому матеріал міцніший.

    З практики різниці в тепло втратах практично немає при незначній зміні щільності, але є різниця  в якості самої системи утеплення, якості самого виробу.

 Чим вище щільність тим пінопласт важче обробляти, зачищати, вигинати на нерівностях - погано прилягає до стіни поверхня, що не прогинається, а отже гірше приклеювання. У високої щільності дуже гладка поверхня, на яку багато будівельних сумішей погано липнуть, і існують(по Україні) випадки відпадання штукатурки шарами.

 Чим нижче щільність, тим пінопласт слабкіше в міцності, з ним важко працювати оскільки він кришитися, та зате штукатурка і клей в'їдаються в такий пінопласт у буквальному розумінні слова. Пінопласт, що розкришився, важче і штукатурити, дрібні шматки, що обламуються, потрапляючи в штукатурку псують усю роботу.

 Загалом у всьому потрібний баланс. У " нас" на Україні найбільшої популярності отримав пінопласт 25й щільності, як порівняно міцний, але і що має мікропори на поверхні, навіть видимі оку сприяючі якіснішому скріпленню із зовнішнім штукатурно-армованим шаром.

 Із зовнішнього боку пінопласт армується сумішшю для армування і сіткою із скловолокна. Принципово сітку можна " посадити" на клей, але якщо ми хочемо добитися максимальної міцності, то тоді тільки армуюча суміш, що має максимальну міцність серед сумішей.

 Сітка відрізняється щільністю волоокон, яка в середньому складає 140/160 гр. Скловолокно саме по собі дуже міцний матеріал, порвати його практично неможливо, тому різниця в долі грама на пасмо несуттєва, але ощутима різниця в якості самого виробу, з одних сіток лізуть нитки, інші розповзаються при нанесенні будівельних сумішей, треті як ганчірка .

 Майстри підбирають жорстку сітку, з можливістю загнути складку, щоб сітка не вирівнювалася в початковий стан і не ламалася при перегині. Дуже важливо звернути увагу на крайню нитку, її плетіння, подвійна вона або одинарна, якщо крайня нитка погано зафіксована те постійно буде вилизати, а бахрома, що вийшла, створить дискомфорт при обштукатурюванні. Загалом якщо потрібна краса, то дрібні нюанси полегшують роботу.

 Дюбелі - дюбель-цвях для теплоізоляції(Парасолька*), перебравши "на потоці" сотні варіантів вже просто не звертаєш увагу на виробника, а підбираєш необхідну довжину і дивишся щоб пластмас був жорсткiше.

 Довга парасольки* необхідна для утеплення складається з товщини пінопласту і розклинюючої частини яка буде знаходиться в стіні, на старих стінах довга парасольки збільшується щоб частина, що розклинила, знаходилася глибше в стіні 

продовження триває...


Дочитати пiзнiше

Имя *:
Email:
 
Гость   (20.02.2019 17:09)